Listing Courtesy of: CENTRAL PANHANDLE / Southern Way Realty, Inc.
1200 Kristanna Drive Panama City, FL 32405
Pending (223 Days)
MLS #:
779967
Taxes
$9,093(2024)
Lot Size
0.3 acres
Type
Single-Family Home
Year Built
2004
Listed By
Seamus J O'Neill, Southern Way Realty, Inc.
Source
CENTRAL PANHANDLE
Last checked May 15 2026 at 9:25 PM GMT+0000
Listing Price History
Mar 20, 2026
Price Changed
$899,999
-3%
-$25,000
Feb 20, 2026
Price Changed
$924,999
-2%
-$20,000
Dec 11, 2025
Price Changed
$944,999
-1%
-$5,000
Nov 13, 2025
Price Changed
$949,999
-3%
-$25,000
Oct 22, 2025
Price Changed
$974,999
-2%
-$15,000
Oct 14, 2025
Price Changed
$989,999
-1%
-$10,000
Oct 04, 2025
Listed
$999,999
-
-
Description